Služby

Pro naše klienty spravujeme informační systémy a pomáháme jim v oblasti telekomunikací. Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi a řadíme se tím mezi nejvíce inovativní IT firmy v regionu.

Vaše možnosti ve světě IT

Potřebujete nakoupit hardware nebo si jenom pronajmout wi-fi? Pro nás to není žádný problém. Díky našim partnerům jsme schopni vám nabídnout zajímavé řešení.

 

Umíme pro vás zajistit školení vašich IT odborníků nebo zajistit financování nákupu techniky, kterou potřebujete pro chod vašeho businessu. Naše služby poskytujeme malým i velkým zákazníkům.

Naše služby

Naše služby

Pronájem HW a SW

Pronajmout si můžete budovu, auto, ale i pracovní sílu. Za měsíční poplatek si lze půjčit i hardware se softwarem. Služba, která je už ve světě standardní součástí outsourcingového řešení , si můžete objednat i u nás. Hardware-as-a-service funguje na stejném principu jako operativní leasing.
Více informací

Dodávky a nákup HW i SW

Potřebujete vybavit firmu novou počítačovou technikou? Hledáte tiskárnu, ale nevíte, které by vyhovovala vašim parametrům? Máme pro vás a váš business řešení, které určitě oceníte. Nakoupit techniku je dnes už hodně snadné, ale pořídit si správnou už neumí každý.
Více informací

Pronájem Wi-Fi

Dodáváme širokou paletu option a periferií od osvědčených výrobců se zajištěnou servisní podporou. Samozřejmostí jsou komplexní dodávky kabeláží a to jak pasivní části, tak aktivních prvků. V oblasti bezpečnosti se orientujeme na přední výrobce bezpečnostních a síťových prvků, proto umíme zabezpečit dodávky WI-FI infrastruktury.
Více informací

Školení IT specialistů

Mít přehled ve světě IT je základní podmínka k úspěšnému zvládnutí většiny problémů, které toto odvětví přináší. Díky našim partnerům zajišťujeme školení pro celý váš tým nebo jednotlivé specialisty. Výstupem však není jenom absolvování, ale i certifikace a její obnovování.
Více informací

Obchodní služby

Na vás záleží. Všechny aktivity Obchodní služby NN se zaměřují na klienta, jeho potřeby, sny a ambice. Jeho touhu dostat od života to nejlepší pro sebe a své blízké. Díky našim produktům poskytujeme vědomí, že to nejcennější, co klient má, je pojištěno. Smyslem naší práce je pomoci zajistit lidem finanční budoucnost.
Více informací

Nechte starost o IT na nás

Starejte se pouze o vlastní business a péči o telekomunikace a IT svěřte našim odborníkům. V DP Com Telu tyto služby poskytujeme velkým i malým společnostem přes 20 let a umíme pro vás zajistit optimální řešení ve všech situacích.

 

Certifikovaní partneři

Spolupracujeme s předními výrobci a distributory v oblasti IT a zabezpečení.

 

Vaše opora ve světě IT

IT outsourcing poskytujeme od drobných živnostníků až po největší korporátní klientelu.

 

Helpdesk 24/7 pro klienty

Naši operátoři jsou tu pro vás každý den. Poradíme vám a problém vyřešíme.

Máte zájem o více informací nebo potřebujete poradit?