Správa koncových stanic a tiskáren

Označení koncová stanice v IT oblasti původně znamenalo pouze desktop, ale dnes je nutné tam zahrnout i jiná zařízení, jako je např. mobilní telefon, tablet či notebook. Správou koncových stanic se rozumí outsourcingové služby, při kterých se staráme o daná zařízení. V praxi se často staráme o údržbu a chod tiskáren, scannerů, atp. Zároveň tam spadají i instalace nebo reinstalace softwarových aplikací, evidence hardwaru, správa síťových služeb a další.

Správa tiskáren

Mnoho firem sní o kanceláři bez papíru, ale to z mnoha důvodů není příliš reálné. Daleko efektivnější bývá optimalizace tiskových řešení. V DP Com Telu jich pro vás máme několik připravených. Od dodávek jednoduchých síťových zařízení, přes sledování účtování tisku, až po centrální správu tiskáren a kompletní outsourcing tisku.

Kontaktujte naše specialisty

Proč využít správu tiskáren od nás?

Úspora nákladů i poruchovosti

Při nasazení tiskových řešení dochází k úspoře nákladů na tisk, nejen díky efektivnějším nasazením síťových tiskáren, ale i snížením prostojů při poruchách tiskáren a kopírek.

Spotřební materiál i údržbu vyřešíme za vás

Outsourcing tiskového prostředí znamená, že se nestaráte na čem tisknout nebo kopírovat, nebo proč nemůžete tisknout či kopírovat. O zařízení, instalaci, servis a údržbu, spotřební materiál se staráme my a vy zaplatíte pouze za výtisky, které jste skutečně vytiskli nebo zkopírovali.

Nechte starost o IT na nás

Starejte se pouze o vlastní business a péči o telekomunikace a IT svěřte našim odborníkům. V DP Com Telu tyto služby poskytujeme velkým i malým společnostem přes 20 let a umíme pro vás zajistit optimální řešení ve všech situacích.

 

Certifikovaní partneři

Spolupracujeme s předními výrobci a distributory v oblasti IT a zabezpečení.

 

Vaše opora ve světě IT

IT outsourcing poskytujeme od drobných živnostníků až po největší korporátní klientelu.

 

Helpdesk 24/7 pro klienty

Naši operátoři jsou tu pro vás každý den. Poradíme vám a problém vyřešíme.

Máte zájem o více informací nebo potřebujete poradit?