Školení IT specialistů

Mít přehled ve světě IT je základní podmínka k úspěšnému zvládnutí většiny problémů, které toto odvětví přináší. Díky našim partnerům zajišťujeme školení pro celý váš tým nebo jednotlivé specialisty. Výstupem však není jenom absolvování, ale i certifikace a její obnovování. Důležité je dostat nabyté informace do praxe, protože bez nich jsou školení k ničemu.

Investujte do svých zaměstnanců

Mezi hlavní oblasti školení patří produkty Microsoft, CISCO, SUSE nebo Red Hat. Kurzy jsou koncipované jako pokračující, tzn. lze postupně navazovat na vědomosti tak, aby vaši zaměstnanci věděli o daném oboru co možná nejvíce. Jejich hodnota se pro vaši firmu zvyšuje a tím i hodnota vaší společnosti na trhu.

Kontaktujte naše specialisty

Proč si zvolit školení od nás?

Testování absolventů

Další nezanedbatelnou částí školení IT specialistů je testování, které navazuje na školení a pokračující kurzy. Bez prozkoušení nabytých vědomostí většina absolventů kurzy jenom odsedí.

Naučíme vás řešit problémy

Pokud ale musí na konci školení prokázat určité praktické zkušenosti, je jejich znalost daleko vyšší. Zároveň se vám ze školení vrací odborník, který už se setkal s problémy a byl schopný je vyřešit.

Nechte starost o IT na nás

Starejte se pouze o vlastní business a péči o telekomunikace a IT svěřte našim odborníkům. V DP Com Telu tyto služby poskytujeme velkým i malým společnostem přes 20 let a umíme pro vás zajistit optimální řešení ve všech situacích.

 

Certifikovaní partneři

Spolupracujeme s předními výrobci a distributory v oblasti IT a zabezpečení.

 

Vaše opora ve světě IT

IT outsourcing poskytujeme od drobných živnostníků až po největší korporátní klientelu.

 

Helpdesk 24/7 pro klienty

Naši operátoři jsou tu pro vás každý den. Poradíme vám a problém vyřešíme.

Máte zájem o více informací nebo potřebujete poradit?