Pronájem Wi-Fi

Dodáváme širokou paletu option a periferií od osvědčených výrobců se zajištěnou servisní podporou. Samozřejmostí jsou komplexní dodávky kabeláží, a to jak pasivní části, tak aktivních prvků.

V oblasti bezpečnosti se orientujeme na přední výrobce bezpečnostních a síťových prvků, proto umíme zabezpečit dodávky Wi-Fi infrastruktury.

IT infrastruktura na klíč

Po realizaci a dobudování IT infrastruktury umíme nabídnout kvalitní servisní zázemí či kompetentní podporu správy sítě – maintenance, a to i formou komplexního outsourcingu. Ve spolupráci s výrobci a finančními subjekty navrhneme pro zákazníka i vhodný model financování. Zajímá-li vás tato oblast, spojte se s našimi pracovníky.

Kontaktujte naše specialisty

Budování firemní sítě

Pro domácí sítě je dostačujícím řešením levný router s Wi-Fi, obvykle v kombinaci s ADSL připojením. Takové řešení je dostatečné pro 2-5 uživatelů a i bezpečnost řešení odpovídá požadovanému standardu.

Ve firemních sítích je nejdůležitějším aspektem Wi-Fi infrastruktury její bezpečnost. Je třeba robustní a bezpečné ověřování uživatelů. V korporátních sítích zajišťuje tuto funkci ověřovací kontrolér. Kontrolér je speciální HW produkt od Cisco s ověřovacím SW. Je možná i virtualizovaná verze kontroleru. Ta se obvykle doporučuje jako záložní varianta. Řešení od Cisco je robustní platforma určená do korporátního sektoru a splňuje nejpřísnější požadavky na bezpečnost firemních dat a sítě. Realizovali jsme řadu rozsáhlých instalací na Cisco technologii s několika kontroléry a desítkami AP.

Hardware od společnosti Cisco

Řešení je postaveno na HW od Cicso Meraki (AP, síťové switche a další aktivní prvky). AP se připojují v lokální síti, ale řídící logika je umístěna v prostředí Cloudu.

Snadná správa a monitoring

Správa takovéto infrastruktury je jednoduchá, postačí rozhraní webového prohlížeče. Co je důležité, lze ji spravovat i monitorovat po internetu bez pokročilé znalosti konfigurace velkých Cisco řešení.

Vysoká bezpečnost celého řešení

Řešení umožňuje jednoduché připojení návštěv v hostovském segmentu sítě, odděleně od produkčního segmentu. V něm se uživatel bezpečně ověřuje heslem nebo certifikátem. Zároveň tam může být vynuceno antivirové prověření před vstupem do sítě. Snadno lze vytvořit bezpečné přístupy pro homeworking.

Pravidelná udržba a aktualizace

Platí se roční maintenance, který obsahuje i automatický upgrade prostředí. Roční poplatek za správu zákaznické sítě je v porovnání s pořízením lokálního kontroleru zanedbatelný.

Nechte starost o IT na nás

Starejte se pouze o vlastní business a péči o telekomunikace a IT svěřte našim odborníkům. V DP Com Telu tyto služby poskytujeme velkým i malým společnostem přes 20 let a umíme pro vás zajistit optimální řešení ve všech situacích.

 

Certifikovaní partneři

Spolupracujeme s předními výrobci a distributory v oblasti IT a zabezpečení.

 

Vaše opora ve světě IT

IT outsourcing poskytujeme od drobných živnostníků až po největší korporátní klientelu.

 

Helpdesk 24/7 pro klienty

Naši operátoři jsou tu pro vás každý den. Poradíme vám a problém vyřešíme.

Máte zájem o více informací nebo potřebujete poradit?