Obchodní služby

Jsme certifikovaným business partnerem společnosti O2 Czech Republic a.s. Disponujeme nejnovějšími technologiemi a erudovanými experty, díky kterým dokážeme zajistit komplexní datové poradenství. Zohledňujeme i optimalizaci nákladů na pořízení a provoz dodávaných zařízení. Poskytujeme nepřetržitou technickou podporu.

Stavíme firmám řešení na míru

Postaráme se vám o komplexní technické řešení a infrastrukturu odpovídající vašim požadavkům. Poskytujeme to v souladu s nejnovějšími trendy v oblasti IT. Díky tarifům s individuálními cenami vám připravíme nabídku přímo na míru, od jednoho telefonního čísla až po tisíce SIM karet.

Kontaktujte naše specialisty

Služby a zařízení

Volání

Navrhneme pro vás a vaše zaměstnance vhodný tarif a společně sestavíme řešení, které podpoří váš business. Zařídíme ve vaší firmě vše od tradičních pevných linek, přes VoIP služby, mobilní a neomezené tarify až po volání do zahraničí a roaming, dle vašich konkrétních potřeb.
Kontaktujte nás

Internet

Nabízíme širokou škálu služeb, díky kterým umíme navrhnout opravdu komplexní řešení vašeho internetového připojení. Ať už potřebujete internet do kanceláře, mobilní nebo bezdrátový internet, připojení strojů a zařízení, internet v zahraničí, vše za vás dokážeme vyřešit.
Kontaktujte nás

O2 TV

Zřídíme vám službu O2 TV pro osobní využití, ale i pro restaurace, bary a kavárny. O2 TV Business je jediná televize s multidimenzí pro veřejnou projekci. Právě s touto službou můžete pozvat fanoušky do své restaurace na živé sportovní přenosy.
Kontaktujte nás

Zařízení

Pro naše zákazníky zajistíme jakákoli zařízení, od SIM karet, přes mobilní telefony, telefonní ústředny, tablety až po eKasy a dokážeme optimalizovat náklady na jejich pořízení.
Kontaktujte nás

Nechte starost o IT na nás

Starejte se pouze o vlastní business a péči o telekomunikace a IT svěřte našim odborníkům. V DP Com Telu tyto služby poskytujeme velkým i malým společnostem přes 20 let a umíme pro vás zajistit optimální řešení ve všech situacích.

 

Certifikovaní partneři

Spolupracujeme s předními výrobci a distributory v oblasti IT a zabezpečení.

 

Vaše opora ve světě IT

IT outsourcing poskytujeme od drobných živnostníků až po největší korporátní klientelu.

 

Helpdesk 24/7 pro klienty

Naši operátoři jsou tu pro vás každý den. Poradíme vám a problém vyřešíme.

Máte zájem o více informací nebo potřebujete poradit?