IT outsourcing

Pro naše klienty spravujeme informační systémy a pomáháme jim v oblasti telekomunikací. Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi a řadíme se tím mezi nejvíce inovativní IT firmy v regionu.

Vaše opora ve světě IT

Správa sítí nebo koncových stanic, instalace či nákupy hardware. To všechno jsou pro nás běžné věci, se kterými máme více než dvacetiletou praxi u velkých i malých zákazníků.

 

V rámci IT outsourcingu toho zajišťujeme více. Největší hodnotou pro naše zákazníky je však spolehlivost služeb, které pro ně zajišťujeme. Bez jejich důvěry bychom pracovat nedokázali.

Naše nabídka

Co nabízíme v rámci IT outsourcingu?

Návrh, správa a bezpečnost sítí

Při správě nebo stavbě nových sítí a síťových služeb je hlavním parametrem funkčnost, která vychází z vhodné konfigurace infrastruktury. Vše pečlivě připravíme a potom zrealizujeme. Navrhneme vám i optimalizaci stávající sítě.
Více informací

Integrace a poradenství v IT

Nakoupit novou techniku, ať už hardware nebo software, je poměrně snadné. Přistoupit k tomu z pohledu optimalizace a integrace zmíněných složek ovšem znamená těžší úkol. K tomu je třeba mít IT poradce. Přesně to je naše parketa!
Více informací

Správa koncových stanic a tiskáren

Původně se tím v IT označoval pouze desktop, ale dnes tam zahrnujeme i jiná zařízení, jako je např. mobilní telefon, tablet či notebook. O zařízení se staráme ve všech ohledech a dbáme hlavně na jejich správnou funkčnost.
Více informací

Monitoring ZABBIX

Pro sledování sítí a jejich aplikací jsme si vybrali open source software Zabbix. Pomáhá nám monitorovat a hlídat různá serverová spojení a další síťová zařízení, která jsou ve správě nás nebo našich zákazníků.
Více informací

Nechte starost o IT na nás

Starejte se pouze o vlastní business a péči o telekomunikace a IT svěřte našim odborníkům. V DP Com Telu tyto služby poskytujeme velkým i malým společnostem přes 20 let a umíme pro vás zajistit optimální řešení ve všech situacích.

 

Certifikovaní partneři

Spolupracujeme s předními výrobci a distributory v oblasti IT a zabezpečení.

 

Vaše opora ve světě IT

IT outsourcing poskytujeme od drobných živnostníků až po největší korporátní klientelu.

 

Helpdesk 24/7 pro klienty

Naši operátoři jsou tu pro vás každý den. Poradíme vám a problém vyřešíme.

Máte zájem o více informací nebo potřebujete poradit?