Pronájem HW a SW

Pronajmout si můžete budovu, auto, ale i pracovní sílu. Za měsíční poplatek si lze půjčit i hardware se softwarem. Službu, která je už ve světě standardní součástí outsourcingového řešení, si můžete objednat i u nás. Hardware-as-a-service funguje na stejném principu jako operativní leasing. Nadefinujete si parametry vašeho hardwaru a platíte měsíční paušál za pronájem.

Pronájem bez starostí

Vlastnictví techniky je velkou zátěží pro administrativu a s tím spojené náklady. Účetně nejde hardware do majetku. Zařazení, odpisy, inventarizace, stejně jako potom vyřazování. To všechno jsou náklady spojené s nákupem. Pronájem má velkou výhodu v tom, že na konci měsíce je pouze faktura za zapůjčená zařízení. Žádné další operace s tím nejsou třeba.

Kontaktujte naše specialisty

Vyřešíme za vás servis i drahé licence

O zapůjčená zařízení se staráme my, a to včetně výměny poškozených, vadných nebo jinak nefunkčních kusů. V ceně je často i licence na software, který by zákazník musel draze kupovat, ačkoliv ho využije jenom párkrát do roka. U nás je pochopitelně cena při hromadných licencích daleko nižší.

Výhody pronájmu HW a SW

Vhodné pro začínající firmy

Typickým zákazníkem pro pronájem hardwaru a softwaru je začínající firma, která nedokáže odhadnout jaké prostředky a v jakém množství je bude potřebovat. Nejčastěji se jedná o servery a jejich příslušenství, nikoliv o kancelářskou techniku.

Připravíme vám vhodné řešení

Firmám pomáháme vyřešit problémy v momentě, kdy se snaží ušetřit a spojují více serverů dohromady. Potom zjistí, že některé části nebo aplikace nefungují tak, jak mají.

Nechte starost o IT na nás

Starejte se pouze o vlastní business a péči o telekomunikace a IT svěřte našim odborníkům. V DP Com Telu tyto služby poskytujeme velkým i malým společnostem přes 20 let a umíme pro vás zajistit optimální řešení ve všech situacích.

 

Certifikovaní partneři

Spolupracujeme s předními výrobci a distributory v oblasti IT a zabezpečení.

 

Vaše opora ve světě IT

IT outsourcing poskytujeme od drobných živnostníků až po největší korporátní klientelu.

 

Helpdesk 24/7 pro klienty

Naši operátoři jsou tu pro vás každý den. Poradíme vám a problém vyřešíme.

Máte zájem o více informací nebo potřebujete poradit?