Pronájem datových center

Nároky na vaši firmu rostou a nedává úplně smysl neustále přikupovat více a více hardwaru. Ten navíc ještě musíte pravidelně servisovat a obnovovat. Máme pro vás možnost si v našem vlastním datovém centru pronajmout servery jako službu.

Ušetříte si čas a prostředky, které můžete rozložit do kapacity, jakou právě v daný okamžik opravdu potřebujete. Výkon a kapacita se průběžně přizpůsobuje vašim potřebám tak, abyste mohli dělat svůj business, co nejlépe.

Technologie od společnosti Dell

Náš cloud je postaven na nejmodernějších Dell technologiích a je provozován ve vlastním datacentru v Nymburce. Pro virtualizaci používáme technologii VMware. Instalace software na naše servery se řídí dle domluvy, ale zvyklostí je kromě Microsoftu, také Linux CentOS, MySQL, PHP.

Kontaktujte naše specialisty

Spolehlivé servery a provoz

Serverhousing

Umístěte svůj server do našeho datového centra s přípojkou 1 Gbps. Pronajmout si můžete místo na jeden server, desítky rackových stojanů nebo samotný kolokační prostor. Vaše servery a data na nich budou v bezpečí s ochranou 24 hodin denně. Zároveň zajišťujeme bezproblémový chod celého zařízení. Nabízíme rovněž poradenství k celé správě zařízení.

Virtuální servery

Nabízíme k tomu i variantu virtuálních serverů, které jsou cenově dostupnou alternativou ke klasickému cloud hostingu. Technologicky je každá z těchto služeb provozována na odlišném hardware s odlišnou garancí dostupnosti, byť obě využívají výhod virtualizace. Pro virtualizaci používáme technologie Hyper-V a OpenVZ. U každého virtuálního serveru garantujeme procesorový výkon, vyhrazenou operační paměť a diskový prostor.

Webhosting

S vlastním datovým centrem jde všechno jednodušeji. Možná najdete i levnější webhostingy. Službu s individuální zákaznickou podporou tam ale pravděpodobně nedostanete. Kvalitní technické zázemí s nepřetržitou zákaznickou podporou je pro nás standard, který nepodrážíme cenou. I proto jsme vám schopni poskytnout špičkový webhosting s odpovídajícím zákaznickým servisem. Připravujeme nabídku tak, abyste si mohli vybrat z balíčků, které budou vyhovovat potřebám vašich projektů a nikoliv jenom reagovat na cenovou hladinu naší konkurence.

Mailhosting

Vysoká míra zabezpečení, kvalitní mailserver IceWarp a synchronizace s kancelářskými utilitami. To všechno získáte, když si u nás zvolíte hostování svých e-mailových schránek. V kombinaci s webhostingovou službou můžete dosáhnout na neomezený počet e-mailových účtů.

Nechte starost o IT na nás

Starejte se pouze o vlastní business a péči o telekomunikace a IT svěřte našim odborníkům. V DP Com Telu tyto služby poskytujeme velkým i malým společnostem přes 20 let a umíme pro vás zajistit optimální řešení ve všech situacích.

 

Certifikovaní partneři

Spolupracujeme s předními výrobci a distributory v oblasti IT a zabezpečení.

 

Vaše opora ve světě IT

IT outsourcing poskytujeme od drobných živnostníků až po největší korporátní klientelu.

 

Helpdesk 24/7 pro klienty

Naši operátoři jsou tu pro vás každý den. Poradíme vám a problém vyřešíme.

Máte zájem o více informací nebo potřebujete poradit?