Dodávky a nákup HW i SW

Potřebujete vybavit firmu novou počítačovou technikou? Hledáte tiskárnu, ale nevíte, která by vyhovovala vašim požadavkům? Máme pro vás a váš business řešení, které určitě oceníte. Nakoupit techniku je dnes snadné, ale pořídit si správnou neumí každý. My vám nabízíme asistenci a prodej veškeré počítačové techniky.

Pro většinu našich klientů, kromě IT Outsourcingu, zajišťujeme i nákup nebo pronájem techniky včetně softwaru. Nejedná se jenom o servery, routery nebo jiné síťové prvky. Naopak více se zákazníky řešíme, jaké si pořídit PC nebo tiskárny, aby neutráceli za něco, co vůbec nevyužijí.

Spolehlivý hardware od společností DELL a HP

Pokrýváme celý rozsah nabídky v oblasti informačních technologií. Vzhledem k dobrým obchodním vztahům s Dell a HP umíme zařídit nabídky do druhého pracovního dne bez ohledu na počet požadovaných zařízení.

Kontaktujte naše specialisty

Dodáváme profesionální software pro vaší firmu

Ze softwaru dodáváme celou šíři. Pochopitelně se jedná nejvíce o produkty společnosti Microsoft. Ať už to jsou Windows, Office nebo serverové programy Exchange a SQL. Pochopitelně poskytujeme i Vmware pro virtuální prostředí serveru, Veem pro zálohování nebo firewall Kerio.

Proč si nakoupit HW a SW u nás?

Pro velké i malé klienty

Není vyloženě skupina, která by u nás nakupovala s převahou. Menší zákazníci požadují software na osobní počítače, střední firmy chtějí už servery, velké firmy zase poptávají všechno dohromady spolu s nástroji na správu sítě.

Vybíráme vhodný software

Vzhledem k tomu, že dodáváme software i instalaci, máme přehled o tom, co který počítač či systém opravdu potřebuje.

Nechte starost o IT na nás

Starejte se pouze o vlastní business a péči o telekomunikace a IT svěřte našim odborníkům. V DP Com Telu tyto služby poskytujeme velkým i malým společnostem přes 20 let a umíme pro vás zajistit optimální řešení ve všech situacích.

 

Certifikovaní partneři

Spolupracujeme s předními výrobci a distributory v oblasti IT a zabezpečení.

 

Vaše opora ve světě IT

IT outsourcing poskytujeme od drobných živnostníků až po největší korporátní klientelu.

 

Helpdesk 24/7 pro klienty

Naši operátoři jsou tu pro vás každý den. Poradíme vám a problém vyřešíme.

Máte zájem o více informací nebo potřebujete poradit?