Integrace a poradenství v IT

Nakoupit novou techniku, ať už hardware nebo software, je poměrně snadné. K tomu prakticky nepotřebujete žádného IT poradce. Přistoupit k problému z pohledu optimalizace a integrace zmíněných složek do stávajícího systému vyžaduje odbornost. V DP Com Telu jsme schopni zabezpečit celý balík tak, abyste docílili dalších přínosů bez nových investic. Nově zakoupené aplikace budou efektivnější a nic nepřinášející evidence už vám sloužit nemusí.

Očekávání zákazníků od IT má vždy tři základní parametry. Spolehlivost fungování, optimální náklady na provoz a podporu businessu. Vzhledem k našim zkušenostem s malými i velkými zákazníky umíme zadání s rozumnými podmínkami. Pro IT manažery firem býváme poradcem, konzultantem nebo specialistou v oblastech, které jsou nad jejich rámec působnosti. Přinášíme tak jednoznačnou hodnotu v podobě nových informací a pochopitelně garance za správné směřování vašeho IT oddělení.

GLPI

K integračním procesům a dohledům nad nimi používáme GLPI. Komplexní nástroj na správu IT zahrnuje správu zařízení, helpdesk a manažerské nástroje. Splňuje většinu požadavků především proto, že přináší všechno propojené. Naši vývojáři si díky jeho open-source platformě mohou funkcionalitu rozšířit a přizpůsobit doprogramováním.

Kontaktujte naše specialisty

Nechte starost o IT na nás

Starejte se pouze o vlastní business a péči o telekomunikace a IT svěřte našim odborníkům. V DP Com Telu tyto služby poskytujeme velkým i malým společnostem přes 20 let a umíme pro vás zajistit optimální řešení ve všech situacích.

 

Certifikovaní partneři

Spolupracujeme s předními výrobci a distributory v oblasti IT a zabezpečení.

 

Vaše opora ve světě IT

IT outsourcing poskytujeme od drobných živnostníků až po největší korporátní klientelu.

 

Helpdesk 24/7 pro klienty

Naši operátoři jsou tu pro vás každý den. Poradíme vám a problém vyřešíme.

Máte zájem o více informací nebo potřebujete poradit?